Рус Укр Eng
Категории Информация
Вечерняя программа во Дворце Потоцких
15 июня 2018

Вечерняя программа во Дворце Потоцких

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 100 грн

Дворец Потоцких
г. Ивано-Франковск, ул. Шпитальна

О событии

Квиток діє з 19:00 до 2:00

20:00 — «ГОЛОС ТА БАРАБАНИ». Музичний перфоманс АКТОРА ДМИТРА ЯРОШЕНКА та ПЕРКУСІОНІСТА АНДРІЯ НАДОЛЬСЬКОГО. «Голос та барабани» виокремилися після спільної роботи двох митців над відомим музичним проектом StereOrpheo (СтереОрфео), до якого були залучені українські та французькі художники, актори і музиканти. Під час роботи Дмитро Ярошенко та Андрій Надольський занурилися у безмір текстів і відчули необхідність поділитися своїми рефлексіями і пульсацією власних ритмів.

21:00 — театральна вистава «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ПЕРЕМІН». Драма (16+) / За романом Еріха Марії Ремарка / Інсценізація Олексія Гнатковського.

У супроводі Академічного камерного оркестру «HARMONIA NOBILE» Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. Художній керівник — Наталія Мандрика.

23:00 — «ЛІНІЯ МАННЕРГЕЙМА». Музичний експериментальний проект, створений рік тому харків’янами Сергієм Жаданом, Олегом Кадановим та Євгеном Турчиновим. Проект поєднує в собі атмосферне гітарне та електронне звучання й глибоке текстове наповнення.

23:59 — dj showcase від S2DIO за участі Roman Dub (також відомий як DUB-RO), ABCD — нове ім‘я київського діджея старої школи, раніше відомого як Anton Junior, Vitvitski (Андрій Витвицький).

Предварительный заказ