Рус Укр Eng
Вечірня програма в Палаці Потоцьких
15 червня 2018

Вечірня програма в Палаці Потоцьких

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
100 грн

Палац Потоцьких
м. Івано-Франківськ, вул. Шпитальна

Про подію

Квиток діє з 19:00 до 2:00

20:00 — «ГОЛОС ТА БАРАБАНИ». Музичний перфоманс АКТОРА ДМИТРА ЯРОШЕНКА та ПЕРКУСІОНІСТА АНДРІЯ НАДОЛЬСЬКОГО. «Голос та барабани» виокремилися після спільної роботи двох митців над відомим музичним проектом StereOrpheo (СтереОрфео), до якого були залучені українські та французькі художники, актори і музиканти. Під час роботи Дмитро Ярошенко та Андрій Надольський занурилися у безмір текстів і відчули необхідність поділитися своїми рефлексіями і пульсацією власних ритмів.

21:00 — театральна вистава «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ПЕРЕМІН». Драма (16+) / За романом Еріха Марії Ремарка / Інсценізація Олексія Гнатковського.

У супроводі Академічного камерного оркестру «HARMONIA NOBILE» Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. Художній керівник — Наталія Мандрика.

23:00 — «ЛІНІЯ МАННЕРГЕЙМА». Музичний експериментальний проект, створений рік тому харків’янами Сергієм Жаданом, Олегом Кадановим та Євгеном Турчиновим. Проект поєднує в собі атмосферне гітарне та електронне звучання й глибоке текстове наповнення.

23:59 — dj showcase від S2DIO за участі Roman Dub (також відомий як DUB-RO), ABCD — нове ім‘я київського діджея старої школи, раніше відомого як Anton Junior, Vitvitski (Андрій Витвицький).

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99