Категории Информация
Кассы Добавить событие
21 апреля - 15 июня 2024

Кайдашева семья

Цена: 220 грн

Ивано-Франковский национальный академический драматический театр им. Ивана Франко
г. Ивано-Франковск, ул. Независимости, 42
Выбрать дату

Заказать билеты на "Кайдашева семья"

Продолжительность события — 180 минут.
21 апр., воскресенье
18:00
220 грн
Продано
23 апр., вторник
18:00
220 грн
Продано
17 мая, пятница
18:00
220 грн
Продано
18 мая, суббота
18:00
220 грн
Продано
14 июн., пятница
15 июн., суббота

О событии

Утопічна кУмедія «Кайдашеве сІм”я»

Культовий твір української літератури «Кайдашева сім”я» - про Ідеальний світ, який зачаровує. Світ, який ми майже втратили. Світ, який ми не маємо права втратити.

Після розквіту Мазепинського бароко потужна, багата розкішно-барокова Мазепинська Україна перетворилася на провінцію російської імперії під назвою Малоросія. Цілі покоління українців були прошиті постколоніальним мисленням.

Ростислав Держипільський із зірковою командою акторів у постановці утопічної кУмедії за повістю Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» пропонує художній концепт позачасового існування героїв - носіїв української самобутності, котрі діють у просторі, побудованому за принципом вертепу, де є пекло, земля і Рай.

Поруч із тонким гумором і безтурботністю ми загостримо увагу на історичних травмах, щоб разом їх подолати.

Голова роду Кайдашів у виконанні Олексія Гнатковського – носій українського коду, який не піддався духовному закріпаченню і протистояв деградації. Кайдашиха у виконанні Ірми Вітовської - жінка, яка володіє унікальним набором рис, котрі проведуть глядача від суперкомедійних сцен до трагедії, а потім назад, щоб подарувати абсолютну насолоду.

«Кайдашеве сІм’я» - це про відроджененя втраченого, про наш український рід, про наші вади і нашу унікальність, про шлях від розбрату до порозуміння і розквіту.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код