Категорії Інформація
Каси Додати подію
«Танцюй зі мною, Україно»
01 листопада 2023

«Танцюй зі мною, Україно»

Ціна: 550-1090 грн

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42
Купити квиток
550-1090 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "«Танцюй зі мною, Україно»"

Тривалість події — 120 хвилин.
01 лист., середа
Танцюй зі мною, Україно
Танцюй зі мною, Україно
24 жовтня, 19:00 Київ 450-1350 грн Купити
31 жовтня, 19:00 Тернопіль 320-1190 грн Купити
06 листопада, 19:00 Дніпро 290-1190 грн Купити
13 листопада, 19:00 Одеса 350-1190 грн Купити

Про подію

Євген Кот запрошує до танцю в авторському концертному шоу “Танцюй зі мною, Україно”

Мейстер танцювальних сенсів, топовий хореограф-постановник, переможець проекту “Танці з зірками” Євген Кот вирушає в тур Україною з власним авторським танцювальним шоу “Танцюй зі мною, Україно”.

Довгоочікуваний проект, підготовка до якого тривала чотири місяці, побачать глядачі в кожній частині України. В шоу беруть участь топові танцівники найвідоміших перфомансів України.

Вперше на одній сцені з Євгеном Котом виступатиме його дружина, чотириразова чемпіонка світу з танцю на пілоні, майстер спорту з художньої та естетичної гімнастики Наталя Татарінцева. 

“Танцюй зі мною, Україно” – це унікальне дійство на великій сцені, що об’єднає хореографічний сторітелінг Євгена Кота, грацію Наталі Татарінцевої та вібрацію серця кожного глядача, аби залучити щонайбільше людей танцювати заради життя. 

“Танцюй зі мною, Україно” – це хореографічний сторітелінг Євгена Кота, що занурить глядача в історію його життя, яку досі ніхто не чув. На вас чекатимуть не лише високоякісні постановки, а й сенсаційні зізнання.

Шоу складатиметься з трьох блоків: “Танцюй”, “Зі мною”, “Україно”, у кожному з яких глядачі відкриють для себе глибокі сенси. Особливий блок буде присвячений українським традиціям, культурі та нашій самоідентифікації. 

Благодійний тур проїде країною на підтримку гуманітарного проекту ”Safe&Smart” Фонду Сергія Притули з реконструкції та обладнання шкільних укриттів на деокупованих територіях.

ЗАПРОШУЄМО ДО ТАНЦЮ! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код