Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Святослав Кондратив. Музыка Эннио Морриконе и авторские композиции
06 листопада 2021

Святослав Кондратив. Музыка Эннио Морриконе и авторские композиции

Ціна: 290-650 грн

Івано-Франківська обласна філармонія
м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 3
Купити квиток
290-650 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Святослав Кондратив. Музыка Эннио Морриконе и авторские композиции"

Тривалість події — 120 хвилин.
06 лист., субота

Про подію

Святослав Кондратів в Івано-Франківську!

6 листопада 2021 року в Івано-Франківській обласній філармонії пройде концерт найромантичнішого українського скрипаля Святослава Кондратіва в Івано-Франківську. Цей рідкісний талант і без перебільшення музичний чарівник везе нам шедеври Енніо Морріконе і свої авторські композиції. Італійський композитор, аранжувальник і диригент Енніо Морріконе особливо відомий своїми знаменитими композиціями для кінофільмів. Навряд чи в десь світі можна знайти завзятого кіномана, який не впізнає хоча б одну з всесвітньо відомих мелодій шестиразового володаря премії BAFTA.

Концерт мелодій Енніо Морріконе

За зізнанням самого Святослава Кондратіва, на виконання композицій італійського автора його надихнули самі шанувальники, які на концертах особливо виділяли "Chi Mai" з популярного фільму з Жан-Полем Бельмондо "Професіонал". Крім того, фанати скрипаля прекрасно прийняли авторську "Memory", яку Святослав присвятив творчості Маестро. Також скрипаль відомий своїм проектом # СвітОчімаСкрипаля, для якого він записує свою гру на тлі найдивовижніших і барвистих місць світу - Метеорів Греції, пісків Сахари, фіордів Норвегії та інших.

Щоб потрапити на музичний вечір Святослава Кондратіва в Івано-Франківську, купуйте квитки на сайті і в касах міста. Вас чекає ще безліч прекрасних вечорів і цікавих концертів в афіші Івано-Франківська, які можна подивитися на сторінках нашого порталу.

Де послухати скрипку і неймовірні мелодії Енніо Морріконе в Івано-Франківську? На концерті Святослава Кондратіва!

  1. Найромантичніший скрипаль
  2. Музика знаменитого композитора
  3. Авторські твори музиканта
Попереднє замовлення