Категорії Інформація
Каси Додати подію
19 грудня 2023

Sinatra: Christmas

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 290-690 грн

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42
Sinatra: Christmas
Sinatra: Christmas
11 грудня, 19:00 Київ 370-1190 грн Купити
20 грудня, 19:00 Чернівці 340-690 грн Купити
26 грудня, 19:00 Львів 290-1490 грн Купити

Про подію

Нове ексклюзивне шоу Павла Ільницького “SINATRA: CHRISTMAS”!

Чи слухали ви музику Френка Сінатри? Звісно, що так! Особливо напередодні новорічних і різдвяних свят ми часто чуємо його популярні пісні, зокрема, "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas" та інші.

Концерт "Павло Ільницький: SINATRA CHRISTMAS" - чудова нагода насолодитися різдвяними композиціями у виконанні Павла Ільницького, у супроводі джазового квінтету “Impressions”.

У репертуарі цього музичного проєкту – найвідоміші американські джазові стандарти українською та англійською мовами в авторських аранжуваннях учасників групи Денніса Аду (труба) та Олександра Малишева (фортепіано).

Труба - Денніс Аду;

Контрабас - Микола Кістеньов;

Фортепіано - Олександр Малишев;

Ударні - Ярослав Борис.

Для вас звучатимуть: "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas", "Santa Claus Is Coming To Town", "Silent Night, Holy Night", "Magic Moments" та інші композиції.

«Український Френк Сінатра» – так неформально називають Павла Ільницького, – одного з найвідоміших джазових співаків України. Вокальні навички здовував у зірки Бродвею - Річарда Берклі. Тривалий час проживав у Англії та Німеччині.

У цей непростий для всіх українців час ми не залишається осторонь. Своєю творчістю ми хочемо підтримати культурний та музичний фронт України. У темні часи культура є світлом надії, особливо для тих людей, які зазнали жахіття війни.

Протягом концерту відбудеться збір коштів на Збройні Сили України, а також благодійний аукціон!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код