Категорії Інформація
Каси Додати подію
МІНІАТЮРИ
27 квітня 2024

МІНІАТЮРИ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42

Про подію

ТЕАТР ТЕПЕР ВДИХ І ЛЕТИ – ПРАГА, ЧЕХІЯ

(театральна вистава, жанр: авторський театр)

Час від часу, з різних приводів, створюється щось маленьке, що не можна назвати виставою, але воно має що сказати, прагне зустрічі з глядачем. Хотілось би, щоб десь у центрі міста був маленький театр, де щодня відбувалось би багато таких маленьких речей. Глядачі приходили б на деякий час, подивилися б одну-дві вистави, поспілкувалися б з акторами і пішли б собі далі. Сьогодні це утопічна ідея. "Мініатюри" - це маленька реалізація цієї утопії.

1. КОНСТАНТИН
Мій батько був художником. Він помер від діабету п'ять років тому. Цей етюд - спроба дізнатися більше про нього і його творчість, знайти можливе продовження його життєвої діяльності. Все це перемішується зі спогадами про дитинство.
КОНЦЕПТ, ДІЄ: Капитолина Колобова

2. В ОЧІКУВАННІ ДИВА

Є жінки, які навіть відчувають потребу бути сильнішими від чоловіка. Вона знала жінок, для котрих якраз це становило основну гостроту щастя, але сама до них не належала. Життя на правах сильнішого виснажувала її безглуздістю душевної нерівноправності.

КОНЦЕПТ, ДІЄ: Софія Брагина

3. МАНІФЕСТ

Світ і людське суспільство завжди дратували, надихали, спокушали, примушували, окремих людей формулювати заклики до того, як має виглядати світ і чим мають керуватися всі люди.

КОНЦЕПТ, ДІЮТЬ: Капитолина Колобова, Давид Зелінка

РЕЖИСЕРСЬКА СПІВПРАЦЯ: Софія Брагина

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код