Категорії Інформація
Каси Додати подію
27 березня 2024

HAMLET

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42

Про подію

«HAMLET» в Івано-Франківську!

У Драматичному театрі відбудеться  неоопера «HAMLET» в Івано-Франківську. Сучасна музична опера поєднала у собі актуальну режисуру і різні музичні напрямки. До того ж, несподівані персонажі розмовляють українською мовою авторського перекладу відомого письменника Юрія Андруховича.

Якщо ви думаєте, що класика давно вже застаріла, наша неоопера  «HAMLET» здатна з цим посперечатися. Вперед до підземелля. Герої Шекспіра вже давно померли.  Але богині помсти Еринії, персонажі «Макбет», пробуджують Гамлета, а разом з цим, з темряви виринають звуки музики та нестримні герої, які повстали для спокути гріхів і змін в долі людства. Але чи здатен Гамлет цього разу знайти відповідь на вічні питання і позбавитися жаху, який не дає йому спокою ані на цьому, ані на тому світі?

Неоопера за мотивами Шекспіра

Розмовна лексика і чорний джаз, рок-мотиви та тріп-хоп. Ноти з саундтреків до кінофільмів 70-х та циганщина. Сербське весілля та псевдо цитати з класичної музики. Буде несподівано, сміливо та сучасно.  Важливу роль у виставі відіграє багатошарова електроніка.

Щоб побачити неооперу  "HAMLET"в Івано-Франківську, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше вистав в афіші Івано-Франківська шукайте на нашому сайті.

Яку виставу неможна пропустити в Івано-Франківську? Неооперу "HAMLET!

  1. Авангардна постановка
  2. Сміливий експеримент
  3. Такого Гамлета ви точно не бачили!
  • Режисер – н.а. України Ростислав Держипільський
  • Композитори – Роман Григорів, Ілля Разумейко
  • Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна
  • Художник по костюмах – Леся Головач
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код