Рус Укр Eng
Категорії Інформація
30 травня 2021

HAMLET

Ціна: 150-200 грн

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
м. Івано-Франківск, вул. Незалежності, 42
Купити квиток
150-200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "HAMLET"

Тривалість події — 120 хвилин.
30 трав., неділя

Про подію

"HAMLET" в Івано-Франківську

неоОПЕРА-ЖАХ за однойменною п'єсою В. Шекспіра в перекладі Ю. Андруховича

  • Режисер – н.а. України Ростислав Держипільський
  • Композитори – Роман Григорів, Ілля Разумейко
  • Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна
  • Художник по костюмах – Леся Головач

Принц данський і вся королівська сім’я вже давно спочивають під вагою століть. Аж раптом три спокусливі богині помсти Еринії (запозичені режисером з шекспірівського «Макбета») пробуджують Гамлета від вічного сну і... простір підземелля наповнюється потойбічними звуками музики та навіженими героями, що повстають з могил, щоб спокутати свої гріхи і розірвати врешті-решт порочне коло трагедій, в якому скніє рід людський... Чи знайде цього разу принц Гамлет правильну відповідь на одвічне питання? Питання, що не дає його душі знайти спокій на тому світі та перетворює на жах його вічний сон...

Неоопера-жах «HAMLET» - це експериментальне поєднання авангардної режисури, синтезу музичних стилів та сучасного текстового звучання, незвичних персонажів та унікального акторського ансамблю.

Сучасний переклад Юрія Андруховича насичений розмовною лексикою, вульгаризмами та фразеологізмами, що наближує його до нинішнього глядача.

В музичній композиції "HAMLETa" поєднуються необароко та фольклор, чорний джаз, рок та тріп-хоп, алюзії на кіномузику 70-х та псевдо-цитати з Генделя і Шенберга, циганські наспіви та сцени сербського весілля. Важливу роль у виставі відіграє багатошарова електроніка.

Музичне рішення стало своєрідною реконструкцією оркестру Шекспірівського театру (що зазвичай складався з шести різнопланових інструментів).

Модерна інтерпретація цього складу виглядає так: контрабас, віолончель, валторна, літаври, ударна установка, синтезатор та семплер.

Попереднє замовлення