Рус Укр Eng
Електроакустична ніч на PORTO FRANKO
15 червня 2018

Електроакустична ніч на PORTO FRANKO

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
50 грн

Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ»
м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 264А

Про подію

Електроакустична ніч на PORTO FRANKO 2018 — це два унікальних концерти-перформанси за участі іноземних музикантів. У цю ніч відкриється нове радикальне сприйняття музики, відео, пластики.

23:00 — ТОМАС-ДЕ МООР (БЕЛЬГІЯ). OKTOPHONIE & SIGNALE ZUR INVASION | KARLHEINZ STOCKHAUSEN

Концерт-інсталяція американсько-бельгійського тромбоніста Томаса де Моора легендарних творів німецького композитора, лідера авангарду ХХ століття Карлгайнца Штокгаузена — «Oktophonie & Signale zur Invasion».

Медіа-художник Клаас Ферпоест та музиканти — Томас де Моор (тромбон) і Патрік Делгес (електроніка) пропонують унікальну галактичну подорож творами Карлгайнца Штокгаузена — «Oktophonie» (1992) та «Signale zur Invasion»(1991), що входять до його Опери-циклу «Licht» («Світло»). Музикант, здається, прогулюється парком, що виринає із живої скульптури — слухачів, а відеоряд створює живу декорацію Всесвіту, його руху і взаємодії.

23:59 — _EXHALATION (АВСТРІЯ — УКРАЇНА): Концерт-інсталяція.

Учасники проекту: ujif_notfound (концепт, електроніка), Ева Леоні Фегерс (блок-флейта), Жанна Марчинська (віолончель)

Видих, тертя, контроль. Те, що пролягає між нами і в нас. Те, що ще не перейшло до коливання. Це макрорежим. Концентрація на фізичному зусиллі. Те, що призведе до виникнення вібрації звукової хвилі. Ми хочемо проникнути всередину процесу, вдивитися, вслухатися в нього. Відчути натяг, рух повітряного потоку. Пік концентрації у мить фізичного зриву, що створює звук. Від мікроколивання — до стіни звуку.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99