Категорії Інформація
Каси Додати подію
DOROFEEVA
03 березня 2023

DOROFEEVA

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 750 грн

Кіноконцертний зал «Арена-центр»
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46

Про подію

DOROFEEVA презентує нову концертну програму «Сенси» в Івано-Франківську

3 березня у Кіноконцертній залі «Арена-центр» в Івано-Франківську заспіває ніжна DOROFEEVA. Це буде благодійний концерт, метою якого є зібрати кошти для людей у яких було пошкоджено житло під час навали орди. Тож частина вторгованих грошей піде на добру справу.

Де купити квитки? Зараз ви знаходитесь на сторінці, де ви маєте змогу придбати квитки на подію. Зробити це дуже просто – тисніть на зелену кнопку «Купити квиток», вибирайте місця та здійсніть оплату.

Які ще події відбудуться у кіноконцертній залі «Арена-центр», ви можете подивитися у нашій афіші.

Зворушливий концерт від Наді Дорофєєвої

«Сенси» - це перший україномовний альбом співачки  DOROFEEVA. В нього увійшли нові пісні Наді, а також перекладені на українську старі хіти та кавер на пісню Скрябіна «Люди, як кораблі». Тому на цьому благодійному концерті слухачі ближче познайомляться з новим творчим напрямком співачки.

«Охололо», «У твоїй душі», «Сенси», «Ні пуху», «Шанси» та багато інших треків ви почуєте у цей вечір. Тож якщо ви їх не вивчили, радимо це зробити! Адже DOROFEEVA буде співати їх не тільки для вас, а й разом з вами.

Заспіваємо про минуле дитинство, про біль та втрати, а також про сенси жити далі! Приходьте, щоб бути разом у цей весняний день! 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код