Категорії Інформація
Каси Додати подію
28 квітня - 16 травня 2024

Дон Кіхот

Ціна: 250-400 грн

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42
Вибрати дату

Замовити квитки на "Дон Кіхот"

Тривалість події — 210 хвилин.
28 квіт., неділя
16 трав., четвер

Про подію

Лірична трагікомедія «Дон Кіхот»

«Дон Кіхот» реклами не потребує, бо після Біблії - це найбільш тиражований роман світової класики.

Постановка «Дон Кіхот» на сцені Франківського драмтеатру в режисурі Міхая Тарни увібрала в себе надбання світової класики про історію лицарства – Мігеля де Сервантеса Сааведри, Мігеля де Унамуно, Федеріко Гарсіа Лорки, а також - імпровізації режисера і акторів Франківського драмтеатру.

Хореографія Дмитра Леки, музичне оформлення Надії Левченко, костюми Олени Андрійчук, режисура і сценографія Міхая Тарни.

Іспанський філософ Мігель де Унамуно, який спробував розкрити не помічений іншими глибинний сенс цього персонажа епохи Відродження, написав, що Дон Кіхот - це іспанський Христос. Власне, усі кращі сторінки історії – це історія лицарства, і сьогодні як ніколи, нам потрібен Дон Кіхот.

У нашій постановці ми йдемо за людиною, яка хоче змінити світ і зробити його кращим, але без мук і без самопожертви цього зробити неможливо. Це наша розповідь про жертовність. Не без самоіронії, не без сміху і жартів, не без парадоксів, бо без них життя неможливе та прісне, але з великою вірою у лицарство. Бо уся історія людства – про це.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код