Категории Информация
Кассы Добавить событие
ТАРАС ПЕТРИНЕНКО и ТАТЬЯНА ГОРОБЕЦ. ЮБИЛЕЙ ПОД СИРЕНАМИ
28 февраля 2024

ТАРАС ПЕТРИНЕНКО и ТАТЬЯНА ГОРОБЕЦ. ЮБИЛЕЙ ПОД СИРЕНАМИ

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Ивано-Франковская областная филармония
г. Ивано-Франковск, ул. Леся Курбаса, 3

О событии

Великий сольний концерт Тараса Петриненка, за участі Тетяни Горобець та гурту "Гроно".

Тарас Петриненко – справжня легенда української музики та національної ідентичності. Саме він є автором та виконавцем неофіційного гімну України та багатьох інших пісень про любов до рідного краю, а Президент Володимир Зеленський нагородив його найвищою відзнакою «Національна легенда».

Тарас Петриненко - з числа видатних музичних творців, чиї пісні стають символами культури. Його композиції ніколи не звучать на фоні у ресторанах, бо вони висвітлюють культурні цінності та глибокі емоції. З перших акордів пісні Тараса Петриненка занурюють слухача в світ музики, яка воістину змінює все навколо.

Голос Тараса Петриненка є символом української музичної сцени. Його виконання незабутніх пісень, які стали частиною культурної спадщини багатьох поколінь українців, наповнює серце енергією та любов'ю до своєї країни. Після прослуховування його композицій з'являється бажання діяти, творити, змінювати все навколо та йти до перемоги.

«Бути на одній хвилі зі своїми слухачами, відчувати їхню підтримку - це для мене надзвичайно важливо!» - ділиться метр української сцени.

Запрошуємо вас відвідати цей великий сольний концерт і разом зануритися в світ української музичної культури, відчути магію мелодій Тараса Петриненка, Тетяни Горобець та гурту “Гроно”.

Нехай музика об'єднує нас і дарує радість серцю!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код