Рус Укр Eng
Вечерняя программа во Дворце Потоцких

Вечерняя программа во Дворце Потоцких

15 июня 2018
пятница , 19:00
Продажа билетов на эту дату остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Дворец Потоцких
г. Ивано-Франковск, ул. Шпитальна
100 грн
Вечерняя программа во Дворце Потоцких

О событии

Квиток діє з 19:00 до 2:00

20:00 — «ГОЛОС ТА БАРАБАНИ». Музичний перфоманс АКТОРА ДМИТРА ЯРОШЕНКА та ПЕРКУСІОНІСТА АНДРІЯ НАДОЛЬСЬКОГО. «Голос та барабани» виокремилися після спільної роботи двох митців над відомим музичним проектом StereOrpheo (СтереОрфео), до якого були залучені українські та французькі художники, актори і музиканти. Під час роботи Дмитро Ярошенко та Андрій Надольський занурилися у безмір текстів і відчули необхідність поділитися своїми рефлексіями і пульсацією власних ритмів.

21:00 — театральна вистава «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ПЕРЕМІН». Драма (16+) / За романом Еріха Марії Ремарка / Інсценізація Олексія Гнатковського.

У супроводі Академічного камерного оркестру «HARMONIA NOBILE» Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк. Художній керівник — Наталія Мандрика.

23:00 — «ЛІНІЯ МАННЕРГЕЙМА». Музичний експериментальний проект, створений рік тому харків’янами Сергієм Жаданом, Олегом Кадановим та Євгеном Турчиновим. Проект поєднує в собі атмосферне гітарне та електронне звучання й глибоке текстове наповнення.

23:59 — dj showcase від S2DIO за участі Roman Dub (також відомий як DUB-RO), ABCD — нове ім‘я київського діджея старої школи, раніше відомого як Anton Junior, Vitvitski (Андрій Витвицький).

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ на группу KISS
Например : +38 099 999 99 99